Леза сегментні TAJIMA 25 мм сірі 10 шт

Tajima
LB65H
380,00
грн.
Леза сегментні TAJIMA LB65H 25 мм сірі 10 шт

Оптимальна конструкція леза поєднує в собі все найкраще: матеріал, загартування та заточування.

Леза TAJIMA виготовляються за запатентованою технологією з вуглецевої сталі високої якості з використанням багатокрокового процесу доведення, що гарантує високу якість, довговічність та гостроту ріжучої кромки.

При виготовленні лез TAJIMA застосовується особлива технологія заточування, що робить їх на 25% гострішим за леза інших серій.

Особливо міцні леза для загального використання, призначені для роботи як з тонкими, так і з товстими матеріалами, наприклад, гіпсокартон, дерево, покриття для підлоги, гофрокартон і т.д.

Завдяки високоякісній преміум сталі SK-120 забезпечується максимальна твердість, що гарантує найбільш міцну основу лез TAJIMA.

Багатовікова японська технологія та ноу-хау процесів термічної обробки та загартування сталі забезпечують максимально високу якість леза з точки зору гостроти та довговічності ріжучої кромки.

Оптимальна геометрія леза, унікальний багатоступінчастий процес заточування та використання новітніх технологій шліфування, приводять до відмінної якості леза та характеристик різання.

Леза мають подвійний кут заточування і умовно поділені на 7 ріжучих сегментів.

Довжина полотна 126 мм, ширина – 25 мм, товщина – 0,7 мм.

Набір лез упакований у пластиковий контейнер.

В упаковці – 10 штук (9 сірих +1 чорне).

Зроблено в Японії.