Світлодіодний прожектор Scangrip Nova 6K

Scangrip Nova 6K
6850,00
грн.
Універсальний прожектор Scangrip Nova 6K гарантує безмежні можливості використання в будь-якому робочому середовищі. Оснащений світлодіодною технологією COB LED з однорідним і рівномірним світловим потоком 6000 люмен. Функція димера дає змогу регулювати яскравість на п'яти різних рівнях.
Технологія виробництва світлодіодів COB забезпечує суцільне і повністю рівномірне освітлення з високим показником CRI (індекс передачі кольору), близьким до денного світла, що особливо ефективно як робоче освітлення.
Корпус виготовлено з литого під тиском алюмінію, який надає прожектору неймовірної міцності та стійкості до ударних навантажень. Крім того, прожектор здатний протистояти суворим, вологим і брудним умовам робочого середовища, може працювати на відкритому повітрі за будь-яких погодних умов, оскільки корпус повністю захищений від потрапляння води. Вбудована ручка використовується для перенесення, а гнучку підставку можна використовувати як гачок для підвішування прожектора, установлення його на підлогу під потрібним кутом, або монтажу на Scangrip Tripod і Scangrip Wheel Stand.
Головною особливістю прожекторів Scangrip є вбудована функція управління освітленням за допомогою Bluetooth. Користувач отримує можливість об'єднувати до 4 прожекторів серії NOVA, дистанційно контролювати потік світла і керувати живленням пристрою за допомогою смартфона. Скачайте застосунок для керування світлом у Google Play або App Store.


Бренд Scangrip
Країна виробник Данія
Джерело світла COB LED
Індекс передачі кольору, CRI Ra > 80
Освітленість на відстані 0.5 м, люкс 800...8000
Потужність світлового потоку, люмен 600...6000
Кут освітлення 115°
Колірна температура, к 6000
Енергоспоживання, Вт 42
Вхідна напруга зарядки, В 100...240
Довжина кабелю, м 5
Вага, кг 2.66
Габаритні розміри, мм 267×87×262
Ступінь захисту IP67/IK07
Гарантійний термін, міс 12