Світлодіодний прожектор Scangrip Flood Lite M 2К

Scangrip Flood Lite M 2К
4425,00
грн.
Можна заряджати від USB
Scangrip Flood Lite M — це легкий світлодіодний прожектор Scangrip з яскравістю 2000 люмен. Завдяки новим технологіям з використанням SMD LED діодів вдалось отримати рівномірний світловий потік, не збільшуючи при цьому розміри корпусу самого прожектора.
Для регулювання світловіддачі передбачений безступінчатий димер. Він дозволяє встановити рівень освітленості в діапазоні від 10 до 100%. Корпус виконаний з міцного, ударостійкого пластику, що дозволяє використовувати прожектор в будь-яких умовах. Завдяки USB-виходу він може слугувати резервним джерелом живлення для смартфонів або інших електронних пристроїв.
Акумулятор ємністю 5000 мАг забезпечує роботу при мінімальному рівні освітленості до 20 годин поспіль. При максимальній яскравості прожектор автономно працюватиме 2 години.
Flood Lite M оснащений поворотним кронштейном для переноски та фіксації прожектора під необхідним кутом, або для підвішування там, де це необхідно.Також кронштейн дозволяє монтувати прожектор на штативи, наприклад  Scangrip Tripod чи Wheel Stand з робочою висотою до трьох метрів.

Характеристики
Бренд Scangrip
Джерело світла COB LED
Індекс світлопередачі, CRI Ra > 80
Освітленість на відстані 0.5 м, люкс 2800
Потужність світлового потоку, люмен 2000
Кольорова температура, К 6000
Головний кут променя 120°
Вага, кг 1,48
Габаритні розміри, мм 163×47×275
Ємність акумулятора, мАг 5000
Клас захисту/Захист від ударів IP54/IK07
Особливості
Зарядний пристрій в комплекті
Гарантійний термін, міс 12
Країна-виробник Данія