Світлодіодний прожектор Scangrip NOVA 6K C+R

Scangrip NOVA 6K C+R
11060,00
грн.
Scangrip NOVA 6K C+R – універсальний прожектор, що забезпечує безмежні можливості використання у будь-якому робочому середовищі. Оснащений світлодіодною технологією COB LED з однорідним та рівномірним світловим потоком 6000 люмен. Функція димера дозволяє регулювати яскравість п'яти різних рівнях.

На відміну від Scangrip NOVA 6K, що працює тільки від електромережі, прожектор NOVA 6K C+R має можливість автономної роботи за допомогою вбудованого акумулятора ємністю 5200 мАг.


Підключення або відключення мережного кабелю займає кілька хвилин. Це дає повну гнучкість та автономність на робочому місці.
Технологія виробництва світлодіодів COB забезпечує суцільне і повністю рівномірне освітлення з високим показником CRI (індекс передачі кольору), близьким до денного світла, що особливо ефективно як робоче освітлення.
Корпус виготовлено з литого під тиском алюмінію, який надає прожектору неймовірної міцності та стійкості до ударних навантажень. Крім того, прожектор здатний протистояти суворим, вологим і брудним умовам робочого середовища, може працювати на відкритому повітрі за будь-яких погодних умов, оскільки корпус повністю захищений від потрапляння води.
Вбудована ручка використовується для перенесення, а гнучку підставку можна використовувати як гачок для підвішування прожектора, установлення його на підлогу під потрібним кутом, або монтажу на Scangrip Tripod і Scangrip Wheel Stand.

Бренд Scangrip
Джерело світла COB LED
Індекс передачі кольору, CRI Ra > 80
Освітленість на відстані 0.5 м, люкс 800...8000
Потужність світлового потоку, люмен 600...6000
Кут освітлення 115°
Колірна температура, к 6000
Енергоспоживання, Вт 42
Час работи при максимальній яскравості 1 год
Час роботи при мінімальній яскравості 10 год
Вхідна напруга зарядки, В 100...240
Довжина кабелю, м 5
Ємність аккумулятора, мАг 5200
Тип аккумулятора Li-Ion
Вага, кг 2.66
Габаритні розміри, мм 267×87×262
Ступінь захисту IP67/IK07
Гарантійний термін, міс 12
Країна-виробник Данія