Прожектор на штативі Scangrip NOVA 12K/Tripod Workshop Package

Scangrip NOVA 12K/Tripod Workshop Package
15930,00
грн.
Scangrip NOVA 12K/Tripod Workshop Package – найпотужніший прожектор у серії Nova у поєднанні зі штативом для стаціонарного розміщення ламп. Цей комплект ідеально підходить для вирішення будь-яких завдань із освітлення, незалежно від робочого середовища.

Прожектор NOVA 12K оснащений корпусом з литого анодованого алюмінію зі ступенем захисту IP67 (вологозахист до 1м) , що дозволяє використовувати його як у приміщенні, так і на відкритому повітрі за будь-яких погодних умов, оскільки він повністю захищений від потрапляння вологи та пилу. Світлодіодна матриця COB забезпечує суцільну та рівномірне світло з силою світлового потоку до 12 000 люмен та показником CRI (індекс кольоропередачі) близьким до денного світла. Регулювання яскравості здійснюється за допомогою функції вбудованого димера і дає можливість встановлювати п'ять різних рівнів освітлення.

Стійкий штатив Scangrip Tripod із міцної сталі, покритої порошковою фарбою, дозволяє регулювати висоту прожектора в межах 1.35...3 м, а також змінювати його кут нахилу для забезпечення оптимальних умов освітлення. Конструкція штатива забезпечує безпечне встановлення навіть при висуванні центральної штанги на максимальну довжину.
Для підвищення безпеки під час роботи, кабель прожектора можна зафіксувати на будь-якій ніжці штатива за допомогою запобіжного зажиму.

Головною особливістю прожекторів Scangrip є вбудована функція керування освітленням за допомогою Bluetooth. Користувач отримує можливість об'єднувати до 4 прожекторів серії NOVA, дистанційно контролювати потік світла та керувати живленням за допомогою смартфона.

Завантажте програму для керування світлом у Google Play або App Store.


Характеристики
Бренд Scangrip
Джерело світла COB LED
Індекс кольоропередачі, CRI Ra > 80
Освітленість на відстані 0.5 м, люкс 18000
Потужність світлового потоку, люмен 1200...12000
Кут освітлення 115°
Кольорова температура, к 6000
Енергоспоживання, Вт 84
Вхідна напруга заряджання, В 100...240
Довжина кабелю, м 5
Вага прожектора, кг 2.66
Габаритні розміри прожектора, мм 302×102×298
Ступінь захисту прожектора IP67/IK07
Висота штативу, м 1,35...3
Вага штативу, кг 6
Вага комплекту, кг 8,7
Гарантійний термін, міс 12
Країна-виробник Данія