Основні переваги GTM MX-100/1600EM:
1600 Вт - максимальна потужність
М14 - різьба шпинделя
2-швидкісний редуктор
180 - 400/300 - 700 об/хв - оберти на холостому ходу
140 мм - максимальний діаметр насадки
100 л - максимальний об'єм перемішування
II клас безпеки машини по ГОСТ IEC 60745-1
Плавний запуск
Плавне регулювання обертів
Підтримка обертів під навантаженням
Захист від перевантаження
3,9 кг - найменша вага в класі
Комплектація:
Дриль-міксер GTM MX-100/1600EM
Вінчик 140 мм
Подовжувач
Картонна упаковка
Опис дрилі-міксера GTM MX-100/1600EM GTM MX-100/1600EM - дриль-міксер підвищеної потужності, який призначається для професійного використання. У інструмент вбудований якісний двигун потужністю на 1600 Вт із захистом від пилу, який живиться від побутової мережі з напругою 220 В. Дриль обладнано 2-швидкісним редуктором з металевими шестернями, що значно збільшує термін служби інструменту. Швидкість обертання при роботі плавно регулюється. На холостому ходу міксер видає до 700 об/хв, що досить для впевненого розмішування будівельних сумішей. Дриль GTM MX-100/1600EM поставляється в картонній упаковці з вінчиком, подовжувачем та інструментами для обслуговування.