Einhell TC-DW 225

Einhell
7600,00
грн.
Шліфмашина дуже якісна, максимально легка. Реальних 3,2 кг.
Підсвітки немає. Є кейс.
Тарілка хороша, рівна. Вакууму немає. Шланг в комплекті.
Є багатий досвід використання - надійна.
Потужність двигуна - хотілося б більше, але й цього вже вистачає. Замірені оберти 500-1200 ( це круто!)
На момент написання вважаю її ТОП за свої гроші.
Даємо в подарунок жорстку проставку та налаштовуємо.


Опис від виробника:

Шліфмашина для стін та стелі Einhell TC-DW 225 є універсальним та практичним інструментом для внутрішнього оздоблення та ремонту для використання як любителями, так і професіоналами.

Завдяки потужному 600 Вт мотору шліфувальна машина для стін і стелі Einhell TC-DW 225 легко впорається зі шліфуванням стін і стель, а також видаленням залишків шпалер, фарби, старої штукатурки і т.д. За допомогою електронного контролю швидкості потужність шліфування може бути скоригована залежно від матеріалу, що обробляється. Для досягнення хороших результатів обробки та комфортної роботи, шліфувальна машина оснащена телескопічною ручкою зі змінними розмірами від 110см до 165см та додатковою ергономічною T-подібною рукояткою, для роботи на стелі без зусиль. Робочий блок інструменту закріплений у рухомому механізмі, що забезпечує вільне переміщення шліфувального механізму у будь-якому напрямку. Наявність видалення пилу дозволяє витягувати абразивний пил безпосередньо з шліфувального диска і засмоктувати його через шланг в пилосос, залишаючи чистою робочу зону без утворення пилу. Ручка інструменту може бути складена навпіл для швидкого збирання та демонтажу, а також економії місця зберігання. Шліфмашина для стін та стелі Einhell TC-DW 225 поставляється у зручному пластиковому кейсі для зберігання та транспортування.

Придбати шліфувальну машину для стін та стелі Einhell TC-DW 225 Ви можете у нашому інтернет магазині за чудовою ціною.Особливості шліфувальні машини Einhell TC-DW 225:- Потужний двигун 600 Вт та високоякісна металева конічна шестерня.

- Електронний контроль потужності шліфування

- Великий шліфувальний диск із швидкою зміною шліфувального паперу Velcro

- Блок з необмеженою рухливістю шліфувальної головки

- Телескопічна ручка зі змінними розмірами від 110 см до 165 см

- Додаткова рукоятка для оптимальної роботи на стелі

- Ручка, що складається навпіл.

- Система видалення пилу з можливість підключення пилососа для забезпечення максимальної чистоти

- Пластиковий кейс для зберігання та транспортування