Фарбувальний безповітряний апарат SM-6000HD

"SPRAY MARKET"
SM-6000HD
98800,00
грн.
Відмінність аппаратів ТМ SprayMarket - це не тільки якість, но і хороший сервіс. На них завжди є всі комплектуючі і ви отримаєте підтримку не тільки на гарантійному терміні, але й ще багато років. Є конкретна людина, що відпвідає за сервіс (не менеджер компанії, а конкретний майстер, з яким завжди можна проконсультуватись) Комплектуючі є, все ремонтопригодне ремонт відбувається у м.Дніпро і тривае 1-2 дні. Хоча зараз до ремонту потрапляють апарати аж 2018-2020 років випуску, що пройшли вже багато кілометрів фарбування, чи шпаклювання. Тому ви не стикнетесь з проблемою, коли апарат вже знятий з виробництва і на нього немає запчастин, не будете чекати запчастини місяцями. Стосовно якості роботи апаратів - компанія вже давно на ринку і заробила хороший авторитет у майстрів. А так як нарешті ці апарати з'явились у нас в магазині - це тому що самі вже все випробували і маємо досвід використання цих апаратів.

Професійний фарбувальний апарат SM-6000HD призначений для нанесення ЛФМ, шпаклівок, гідроізоляції, вогнезахисту методом безповітряного розпилення. Апарат має ТРИ ступеня фільтрації матеріалу та працює від електричної мережі 220В й має потужність до 3000Вт. Продуктивності (6л/хв) даного апарату вистачає для роботи різними матеріалами низької, середньої та високої в'язкості, як на водній основі так і на розчинниках. Також є можливість використання на ДВОКОМПОНЕНТНИХ епоксидних та поліуретанових фарбах високої в'язкості та 99% сухого залишку у матеріалі.
Допустимі матеріали: ґрунтовки; клеї для шпалер; лаки; фарби водоемульсійні, акрилові, силіконові, емалеві, масляні, силікатні, алкідні, спеціальні 2К; гідрофобізатори; антисептики; матеріали для обробки деревини; гідроізоляція 1к та 2к; вогнезахист; фінішні та стартові (без абразиву) шпаклівки (гіпсові та полімерні) та інші, що не мають абразивних складових в основі.

Апарат SM-6000HD - необхідний мінімум для швидкої та тривалої роботи на великих об'єктах. Апарат має довгий насос, який безпосередньо занурюється у матеріал, що забезпечує коротший шлях потрапляння матеріалу до вхідного клапана насосу. Апарат розташований на зручній тележці з великими колесами, що дає змогу легко переміщуватись на будівельному майданчику. Продуктивність в 6 л/хв. забезпечується збільшеним діаметром насоса та його більш великим ходом поршня. Насос має у складі змінний циліндр, що виготовлено з тривкої сталі зі спеціальною обробкою яка збільшує строк експлуатації в важких умовах. Переваги даного апарату:
 1. Можливість працювати на 2 поста на матеріалах низької в'язкості.
 2. Застосування на матеріалах різних напрямків: малярних роботах, гідроізоляції, вогнезахисті та ін.
 3. Робота в важких умовах тривалий час.
 4. Можливість роботи з сухими гіпсовими сумішами, побілкою та ін.
 5. Велика кількість аналогів та постійна наявність запчастин до насоса цієї моделі.
Апарат SM-6000HD позначений маркуванням HD, тому що здатен працювати з важкими матеріалами та переносити його на поверхню великим шаром. Насос має потужну конструкцію з великими прохідними отворами, що забезпечують швидке всмоктування важких матеріалів. Завдяки ретельно підібраній редукції, потужності двигуна 3000Вт достатньо для забезпечення заданої продуктивності 6л/хв. та тиску в 230Бар.
SM-6000HD має також підвищену надійність завдяки безщітковому двигуну, який не потребує обслуговування та є гарантійною частиною (36 місяців) цього апарату. SM-6000HD також має найважливіший пристрій професійного апарату - додаткову ступінь фільтрації матеріалу (з великим фільтром), що дає змогу безперервного нанесення матеріалу протягом однієї зміни/дня роботи.

Апарат SM-6000HD має вдосконалену автоматичну систему "EZ CONTROL", що апаратно підтримується мікропроцесорною платою управління двигуном, безщітковим двигуном та прецизійним індуктивним датчиком тиску великого ступеня захисту IP65+, що дає наступні переваги:
 1. Висока чутливість до зміни тиску - стабільність тиску на виході сопла.
 2. Датчик тиску може контактувати з будь якими агресивними матеріалами.
 3. Уразі виходу з ладу датчика тиску - система "EZ CONTROL" зупинить двигун та сповістить про несправність КОДОМ ПОМИЛКИ, це збереже ваш апарат та його елементи від надмірних навантажень.
 4. Система "EZ CONTROL" має алгоритми визначення несправностей та моніторингу живлячих напруг, які уразі спрацювання повідомляють КОДОМ ПОМИЛКИ на табло панелі управління та зупиняють роботу апарата. (КОДИ ПОМИЛОК дивіться в інструкції до апарату).
 5. Виведення на екран додаткових параметрів напрацювання годин/температура двигуна.
Безповітряний апарат SM-6000HD без втрати тиску працює на 2 пости з соплом до 0,025", з більш в'язкими матеріалами та на більшу довжину шлангу з соплом 0,037". Завдяки безщітковому двигуну великої потужності та узгодженій з ним механічної конструкції апарату, можливо безперервно працювати до 8-14 годин, в залежності від в'язкості матеріалу, розміру сопла та від зовнішньої температури на місці роботи.

В комплекті апарату є все необхідне для початку робіт по фарбуванню. Для роботи потрібно зібрати апарат згідно інструкції, підключити до мережі 220В. Перший пуск зробити на воді чи розчиннику, потім помістити насос до ємності з підготовленим матеріалом, закачати в систему, встановити сопло, встановити необхідний тиск за допомогою регулятора та почати фарбувати!
КОКМПЛЕКТАЦІЯ
 • Апарат фарбувальний SM-6000HD;
 • Дренажний патрубок - 1 шт;
 • Шланг високого тиску 3/8" - 15м;
 • Пістолет (краскопульт) 3/8"-7/8" - 1 шт;
 • Соплотримач - 1шт;
 • Сопло 531 - 1 шт;
 • Подовжувач на пістолет 45см - 1шт;
 • Масло для змащення насоса - 1 шт;
 • Гайкові ключі - 1 к-т;
 • Інструкція - 1шт;
 • Гарантійний талон - 1шт.
Безповітряний фарбувальний SM-6000HD за ціною, повністю відповідає його параметрам, якості елементів та надійності від ТМ "SPRAY MARKET". Призначений для будь-яких будівельних майданчиків, при середніх та великих об’ємах робіт до 3000кв.м. на добу (на 2 поста). Ресурс манжет насосу залежить від кількості циклів фарбування та якості промивки/обслуговування згідно інструкції.

На кожен фарбувальний апарат діє гарантія 12 місяців з дати покупки, умови якої в казані в інструкції. У разі виникнення технічних проблем наш Сервісний центр "SPRAY MARKET" виконає будь-який ремонт та обслуговування вашого апарата в найкоротший термін.

При покупці обладнання ТМ "SPRAY MARKET" за бажанням, ви маєте право отримати консультацію в телефонному режимі від наших спеціалістів по практичних роботах на обладнані або з технічних питань.

МодельSM-6000HD
Тип апарата Поршневий
Електро двигун Безщітковий
Керування тиском Електронне
Продуктивність, л/хв6
Потужність двигуна, Вт3000 (14А)
Макс. сопло, дюйм0.039
Макс. тиск, Бар230
Макс. довж. шлангу, м90
Відстань розпилу, см30-40
Довжина ел.кабеля, м3
Вага нетто, кг70
Вага брутто, кг74
Розмір пакування, см60x70x85
Країна реєстрації бренду Україна
Країна виробник Китай
Виробник Spray Market
Гарантія12 місяців