Фарбувальний безповітряний апарат SM-4000HPRO

SM-4000HPRO
57760,00
грн.
Відмінність аппаратів ТМ SprayMarket - це не тільки якість, но і хороший сервіс. На них завжди є всі комплектуючі і ви отримаєте підтримку не тільки на гарантійному терміні, але й ще багато років. Є конкретна людина, що відпвідає за сервіс (не менеджер компанії, а конкретний майстер, з яким завжди можна проконсультуватись) Комплектуючі є, все ремонтопригодне ремонт відбувається у м.Дніпро і тривае 1-2 дні. Хоча зараз до ремонту потрапляють апарати аж 2018-2020 років випуску, що пройшли вже багато кілометрів фарбування, чи шпаклювання. Тому ви не стикнетесь з проблемою, коли апарат вже знятий з виробництва і на нього немає запчастин, не будете чекати запчастини місяцями. Стосовно якості роботи апаратів - компанія вже давно на ринку і заробила хороший авторитет у майстрів. А так як нарешті ці апарати з'явились у нас в магазині - це тому що самі вже все випробували і маємо досвід використання цих апаратів.

Професійний фарбувальний апарат на колесах SM-4000HPRO з поршневим насосом та безщітковим двигуном призначений для нанесення ЛФМ методом безповітряного розпилення.
Маркування "H" в назві апарату позначає конструкцию на візку з колесами - якщо вам потрібно пересуватися або працювати на великих площах, важливо мати апарат на колесах з добре розташованими ручками для зручності переміщення.

SM-4000HPRO має збільшені габарити проте легкий в пересуванні та немає гнучкої системи всмоктування, що сприяє кращому всмоктуванню матеріалу до насоса і саме це дає можливість наносити легкі акрилові шпаклівки, але з обовязковою умовою, додавання води до 15% та доукомплектування шлангом 3/8" 7,5м + пістолет з форсункою для нанесення шпаклівки).

Апарат має ТРИ ступеня фільтрації матеріалу та працює від електричної мережі 220В й має потужність до 2200Вт. Продуктивності (4л/хв) даного апарату вистачає для роботи різними ЛФМ низької та середньої в'язкості, як на водній основі так і на розчинниках. Також є можливість використання на ДВОКОМПОНЕНТНИХ епоксидних та поліуретанових фарбах, все залежить від в'язкості та кількості сухого залишку у матеріалі.

Допустимі матеріали: ґрунтовки; клеї для шпалер; лаки; фарби водоемульсійні, акрилові, силіконові, емалеві, масляні, силікатні, алкідні, спеціальні 2К; гідрофобізатори; антисептики; матеріали для обробки деревини та інші, що не мають абразивних складових в основі.

Апарат SM-4000HPRO популярна модель, серед тих хто хоче максимум від легкого та мобільного апарату, який має підвищену надійність завдяки безщітковому двигуну, який не потребує обслуговування та є гарантійною частиною (36 місяців) цього апарату. SM-4000HPRO також має найважливіший пристрій професійного апарату - додаткову ступінь фільтрації матеріалу (з великим фільтром), що дає змогу безперервного нанесення матеріалу протягом однієї зміни/дня роботи.

Апарат SM-4000HPRO позначений маркуванням PRO, також завдяки автоматичній системі "EZ CONTROL", що апаратно підтримується мікропроцесорною платою управління двигуном, безщітковим двигуном та прецизійним індуктивним датчиком тиску великого ступеня захисту IP65+, що дає наступні переваги:
 1. Висока чутливість до зміни тиску - стабільність тиску на виході сопла.
 2. Датчик тиску може контактувати з будь якими агресивними матеріалами.
 3. Уразі виходу з ладу датчика тиску - система "EZ CONTROL" зупинить двигун та сповістить про несправність КОДОМ ПОМИЛКИ, це збереже ваш апарат та його елементи від надмірних навантажень.
 4. Система "EZ CONTROL" має алгоритми визначення несправностей та моніторингу живлячих напруг, які уразі спрацювання повідомляють КОДОМ ПОМИЛКИ на табло панелі управління та зупиняють роботу апарата. (КОДИ ПОМИЛОК дивіться в інструкції до апарату)
Безповітряний апарат SM-4000HPRO без втрати тиску працює з соплом 0,031", що забезпечує можливість нанести до 200кв.м. за годину. Завдяки безщітковому двигуну великої потужності та узгодженій з ним механічної конструкції апарату, можливо безперервно працювати до 8-14 годин, в залежності від в'язкості матеріалу, розміру сопла та від зовнішньої температури на місці роботи.
В комплекті апарату є все необхідне для початку робіт по фарбуванню. Для роботи потрібно зібрати апарат згідно інструкції, підключити до мережі 220В. Перший пуск зробити на воді чи розчиннику, потім помістити забірний патрубок насосу до ємності з підготовленим матеріалом, закачати в систему, встановити сопло, встановити необхідний тиск за допомогою регулятора та почати фарбувати!
Комплектація
 • Апарат фарбувальний SM-4000HPRO на тележці;
 • Патрубок забірний з фільтром грубого очищення - 1 шт;
 • Дренажний патрубок - 1 шт;
 • Шланг високого тиску 1/4" - 15м;
 • Пістолет з фільтром (краскопульт) 1/4"-7/8" - 1 шт;
 • Соплотримач - 1шт;
 • Сопло 517 - 1 шт;
 • Подовжувач на пістолет 45см - 1шт;
 • Масло для змащення насоса - 1 шт;
 • Гайкові ключі - 1 к-т;
 • Інструкція - 1шт;
 • Гарантійний талон - 1шт.
Безповітряний фарбувальний апарат SM-4000HPRO за ціною, повністю відповідає його параметрам, якості елементів та надійності від SPRAY MARKET. Призначений для будь-яких будівельних майданчиків, при середніх об’ємах робіт до 2000кв.м. на добу. Ресурс манжет насосу залежить від кількості циклів фарбування та якості промивки/обслуговування згідно інструкції.
На кожен фарбувальний апарат діє гарантія 12 місяців з дати покупки, умови якої в казані в інструкції. У разі виникнення технічних проблем наш Сервісний центр "SPRAY MARKET" виконає будь-який ремонт та обслуговування вашого апарата в найкоротший термін.
При покупці обладнання ТМ "SPRAY MARKET" за бажанням, ви маєте право отримати консультацію в телефонному режимі від наших спеціалістів по практичних роботах на обладнані або з технічних питань.
Приховати опис
ХАРАКТЕРИСТИКИ
МодельSM-4000HPRO
Тип апарата Поршневий
Електро двигун Безщітковий
Керування тиском Електронне
Продуктивність, л / хв4
Потужність двигуна, Вт2200 (10А)
Макс. сопло, дюйм0.031
Макс. тиск, Бар230
Макс. довж. шлангу, м60
Відстань розпилу, см30-40
Довжина ел.кабеля, м3
Країна реєстрації брендуУкраїна
Країна виробник Китай
ВиробникSpray Market
Гарантія12 місяців