Фарбувальний безповітряний апарат SM-2000PRO

"SPRAY MARKET"
SM-2000PRO
23180,00
грн.
Відмінність аппаратів ТМ SprayMarket - це не тільки якість, но і хороший сервіс. На них завжди є всі комплектуючі і ви отримаєте підтримку не тільки на гарантійному терміні, але й ще багато років. Є конкретна людина, що відпвідає за сервіс (не менеджер компанії, а конкретний майстер, з яким завжди можна проконсультуватись) Комплектуючі є, все ремонтопригодне ремонт відбувається у м.Дніпро і тривае 1-2 дні. Хоча зараз до ремонту потрапляють апарати аж 2018-2020 років випуску, що пройшли вже багато кілометрів фарбування, чи шпаклювання. Тому ви не стикнетесь з проблемою, коли апарат вже знятий з виробництва і на нього немає запчастин, не будете чекати запчастини місяцями. Стосовно якості роботи апаратів - компанія вже давно на ринку і заробила хороший авторитет у майстрів. А так як нарешті ці апарати з'явились у нас в магазині - це тому що самі вже все випробували і маємо досвід використання цих апаратів.

Фарбувальний апарат SM-2100PRO з поршневим насосом призначений для нанесення ЛФМ методом безповітряного розпилення. Апарат працює від електричної мережі 220В та споживає не велику потужність до 1200Вт. Продуктивності (2л/хв) даного апарату вистачає для роботи різними ЛФМ низької та середньої в'язкості, як на водній основі так і на розчинниках. Не виключаємо можливості використання на ДВОКОМПОНЕНТНИХ епоксидних та поліуретанових фарбах, все залежить від в'язкості та кількості сухого залишку у матеріалі. Допустимі матеріали: ґрунтовки; лаки; фарби водоемульсійні, акрилові, силіконові, емалеві, масляні, силікатні, алкідні, спеціальні 2К; гідрофобізатори, антисептики, матеріали для обробки деревини та інші, що не мають абразивних складових в основі.
Апарат SM-2100PRO зручній при перевезені та має невелику вагу. Апарат без втрати тиску працює з соплом 0,021", що забезпечує можливісь нанести до 100кв.м. за годину. Завдяки потужності двигуна та узгодженій з ним механічної конструкції апарату, можливо безперервно працювати до 5-10 годин, в залежності від зовнішньої температури на місці роботи.
В комплекті апарату є все необхідне для початку робіт по фарбуванню. Для роботи потрібно зібрати апарат згідно інструкції, підключити до мережі 220В. Перший пуск зробити на воді чи розчиннику, потім помістити забірний патрубок насосу до ємності з підготовленим матеріалом, закачати в систему, встановити сопло, встановити необхідний тиск за допомогою регулятора та почати фарбувати!
КОМПЛЕКТАЦІЯ
 • Апарат фарбувальний SM-2100PRO;
 • Патрубок забірний з фільтром грубого очищення - 1 шт;
 • Дренажний патрубок - 1 шт;
 • Шланг високого тиску 1/4" - 15м;
 • Пістолет з фільтром (краскопульт) 1/4"-7/8" - 1 шт;
 • Соплотримач - 1шт;
 • Сопло 517 - 1 шт;
 • Подовжувач на пістолет 45см - 1шт;
 • Масло для змащення насоса - 1 шт;
 • Гайкові ключі - 1 к-т;
 • Інструкція - 1шт;
 • Гарантійний талон - 1шт.

Фарбувальний апарат SM-2100PRO має електронне керування тиском початкового рівня, проте є більш чутливим та надійнішим ніж механічне куеруваня тиском, що дає відмінну рівномірність роботи факела сопла.
Перевагою апарату SM-2100PRO є:
 • простота його електронної схеми, яка не боїться значних перепадів напруги, що робить його надійним і більш дешевим в ремонті;
 • наявність 3-х ступеней фільтрації, що є ознакою професіного апарата;
 • аналоговий манометр для зручності контролю та керуванням тиску;
 • елементи насосу з нержавіючої сталі, надійність та довговічність.
Безповітряний фарбувальний апарат SM-2100PRO за ціною, повністю відповідає його параметрам, якості елементів та надійності від ТМ "SPRAY MARKET". Призначений для будь-яких будівельних майданчиків, при середніх об’ємах робіт до 1000кв.м. на добу. Ресурс манжет насосу залежить від кількості циклів фарбування та якості промивки/обслуговування згідно інструкції.
На кожен фарбувальний апарат діє гарантія 12 місяців з дати покупки, умови якої в казані в інструкції. У разі виникнення технічних проблем наш Сервісний центр "SPRAY MARKET" виконає будь-який ремонт та обслуговування вашого апарата в найкоротший термін.
При покупці обладнання ТМ "SPRAY MARKET" за бажанням, ви маєте право отримати консультацію в телефонному режимі від наших спеціалістів по практичних роботах на обладнані або з технічних питань.


МодельSM-2100PRO
Тип апарата Поршневий
Електро двигун Щітковий
Керування тиском Електронне
Продуктивність, л / хв2.0
Потужність двигуна, Вт1200 (6А)
Макс. сопло, дюйм 0.021
Макс. тиск, Бар200
Макс. довж. шлангу, м45
Відстань розпилу, см30-40
Довжина ел.кабеля, м1.5
Вага нетто, кг18
Вага брутто, кг20
Розмір пакування, см41x50x54
Країна реєстрації бренду Україна
Країна виробник Китай
Виробник Spray Market
Гарантія12 місяців