Фарбувальний безповітряний апарат SM-2800PRO

"SPRAY MARKET"
SM-2800PRO
39900,00
грн.

Професійний фарбувальний апарат SM-2800PRO з металево-керамічним поршневим насосом та безщітковим двигуном призначений для нанесення ЛФМ методом безповітряного розпилення.
Апарат має ТРИ ступеня фільтрації матеріалу та працює від електричної мережі 220В й має потужність до 1500Вт. Продуктивності (2,8л/хв) даного апарату вистачає для роботи різними ЛФМ низької та середньої в'язкості, як на водній основі так і на розчинниках. Також є можливість використання на ДВОКОМПОНЕНТНИХ епоксидних та поліуретанових фарбах, все залежить від в'язкості та кількості сухого залишку у матеріалі.
Допустимі матеріали: ґрунтовки; клеї для шпалер; лаки; фарби водоемульсійні, акрилові, силіконові, емалеві, масляні, силікатні, алкідні, спеціальні 2К; гідрофобізатори; антисептики; матеріали для обробки деревини та інші, що не мають абразивних складових в основі.
Апарат SM-2800PRO - кращій вибір професіоналів! Апарат має збільшений в об'ємі насос посиленій керамічними вставками в циліндрі та на штоку поршня, що дає подвійну перевагу перед молодшими моделями:
 1. Можливість роботи з більш в'язкими матеріалами без втрати продуктивності.
 2. Підвищену зносостійкість - шток поршня та циліндр майже немає зносу, заміна потрібна лише манжет.
SM-2800PRO має також підвищену надійність завдяки безщітковому двигуну, який не потребує обслуговування та є гарантійною частиною (36 місяців) цього апарату. SM-2800PRO також має найважливіший пристрій професійного апарату - додаткову ступінь фільтрації матеріалу (з великим фільтром), що дає змогу безперервного нанесення матеріалу протягом однієї зміни/дня роботи.
Апарат SM-2800PRO позначений маркуванням PRO, також завдяки автоматичній системі "EZ CONTROL", що апаратно підтримується мікропроцесорною платою управління двигуном, безщітковим двигуном та прецизійним індуктивним датчиком тиску великого ступеня захисту IP65+, що дає наступні переваги:
 1. Висока чутливість до зміни тиску - стабільність тиску на виході сопла.
 2. Датчик тиску може контактувати з будь якими агресивними матеріалами.
 3.  Уразі виходу з ладу датчика тиску - система "EZ CONTROL" зупинить двигун та сповістить про несправність КОДОМ ПОМИЛКИ, це збереже ваш апарат та його елементи від надмірних навантажень.
 4. Система "EZ CONTROL" має алгоритми визначення несправностей та моніторингу живлячих напруг, які уразі спрацювання повідомляють КОДОМ ПОМИЛКИ на табло панелі управління та зупиняють роботу апарата. (КОДИ ПОМИЛОК дивіться в інструкції до апарату)
Безповітряний апарат SM-2800PRO без втрати тиску працює з більш в'язкими матеріалами з соплом 0,025", що забезпечує можливість нанести до 150кв.м. за годину. Завдяки безщітковому двигуну великої потужності та узгодженій з ним механічної конструкції апарату, можливо безперервно працювати до 8-14 годин, в залежності від в'язкості матеріалу, розміру сопла та від зовнішньої температури на місці роботи.
В комплекті апарату є все необхідне для початку робіт по фарбуванню. Для роботи потрібно зібрати апарат згідно інструкції, підключити до мережі 220В. Перший пуск зробити на воді чи розчиннику, потім помістити забірний патрубок насосу до ємності з підготовленим матеріалом, закачати в систему, встановити сопло, встановити необхідний тиск за допомогою регулятора та почати фарбувати!
КОМПЛЕКТАЦІЯ
 • Апарат фарбувальний SM-2800PRO;
 • Патрубок забірний з фільтром грубого очищення - 1 шт;
 • Дренажний патрубок - 1 шт;
 • Шланг високого тиску 1/4" - 15м;
 • Пістолет з фільтром (краскопульт) 1/4"-7/8" - 1 шт;
 • Соплотримач - 1шт;
 • Сопло 517 - 1 шт;
 • Подовжувач на пістолет 45см - 1шт;
 • Масло для змащення насоса - 1 шт;
 • Гайкові ключі - 1 к-т;
 • Інструкція - 1шт;
 • Гарантійний талон - 1шт.
Безповітряний фарбувальний апарат SM-2800PRO за ціною, повністю відповідає його параметрам, якості елементів та надійності від ТМ SPRAY MARKET. Призначений для будь-яких будівельних майданчиків, при середніх об’ємах робіт до 1500кв.м. на добу. Ресурс манжет насосу залежить від кількості циклів фарбування та якості промивки/обслуговування згідно інструкції.
На кожен фарбувальний апарат діє гарантія 12 місяців з дати покупки, умови якої в казані в інструкції. У разі виникнення технічних проблем наш Сервісний центр "SPRAY MARKET" виконає будь-який ремонт та обслуговування вашого апарата в найкоротший термін.
При покупці обладнання ТМ "SPRAY MARKET" за бажанням, ви маєте право отримати консультацію в телефонному режимі від наших спеціалістів по практичних роботах на обладнані або з технічних питань.


МодельSM-2800PRO
Тип апарата Поршневий
Електро двигун Безщітковий
Керування тиском Електронне
Продуктивність, л / хв2,8
Потужність двигуна, Вт1500 (7А)
Макс. сопло, дюйм0.025
Макс. тиск, Бар230
Макс. довж. шлангу, м60
Відстань розпилу, см30-40
Довжина ел.кабеля, м2
Вага нетто, кг21
Вага брутто, кг23
Розмір пакування, см50x41x54
Країна реєстрації бренду Україна
Країна виробник Китай
Виробник Spray Market
Гарантія12 місяців


Click to order